Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

Колектив ковальської майстерні працює на ринку металовиробів з 2005 року. ЇЇ заснував Карасинський Андрій Юрієвич. За цей час дизайнери майстерні розробили безліч цікавих проектів. Поряд з виконанням приватних замовлень, майстерня співпрацює з бюджетними організаціями. Основний напрямок роботи майстерні: камінні аксесуари, люстри, світильники, бра, винні погреби, вироби інтер'єру та екстер'єру, кована меблі, стародавня фурнітура петель, замків, огорожі, ворота, хвіртки. За час діяльності майстерні, благодарякоманде висококваліфікованих фахівців, було виготовлено багато високоякісних довговічних виробів з кованого металу.
Роботи наших майстрів радують замовника своєю красою, стилем та якістю. Кожна робота є унікальною та авторської. Накопичений досвід дозволяє задовольнити різноманітні запити клієнтів. Передові технології кування і фарбування дають можливість втілити в метал Ваші найсміливіші фантазії.

Львівська ковальня © 2016, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua